HALKA ARZ VE DANIŞMANLIK

Halka Arz, bir şirketin faaliyet süresindeki en önemli ve en büyük projesidir. Tüm Türkiyede tanınan, Türkiyenin en ciddi 2 kurumu SPK ve BIST'ten "kurumsallık"onayı almış olmak anlamına gelen, personel ve müşterilerine şeffaf bilgiler sunabilen bir şirket olmak azımsanmayacak kadar büyük bir başarıdır. Halka arzda beraber çalışacağınız taraflar şunlardır:

1). Denetim Firması
2). Aracı Kurum
3). Piyasa Danışmanı (Opsiyonel)
4). Hukuk Firması
5). Mali Müşavirlik Hizmeti

Çalışacağınız bu 5 grup da çok kritik görevlere sahiptir, hepsinde size en az 3 firma önerebiliriz büyüklüğünüze ve yapınıza göre. Hepsini biz seçerek halka arzınızda en baştan sonuna kadar da proje lideri olabiliriz. Halka arzlarda hem denetim firması hem de Mali İşler tarafında görevlerde bulunmamızın verdiği avantajı sizinle paylaşmaktan onur duyarız.

Şirket yapınıza göre seçeceğiniz denetim firmasının ortaya çıkaracağı denetim raporu, şirket değerinin belirlenmesinde direk rol oynayacağı için, bu konuda aylık danışmanlık hizmeti verdiğimiz firmalarda, şirket değeri %10 ile %30 arasında yükselecektir. Halka Arz esnasında ve devamında SPK-BIST-MKK ve Takasbank ile de ilişkilerinizin en üst seviyede temsil edilmesinde desteklerimiz olacaktır.

En önemlisi, yeni başlamış olan GİP'te işlem görmek için en hızlı karar verenlerin kazanacağı bir döneme giriyoruz, bugün karar verenler daha az rakiple yol almış olacaktır.